SCROLL
Süleyman Oto
Süleyman Oto
 • Süleyman Otomotiv Geleneksel Çalıştayını Gerçekleştirdi

  Süleyman Otomotiv Geleneksel Çalıştayını Gerçekleştirdi

  Küresel ve yerel birçok gelişmenin ve yeniliğin yaşandığı bir ortamda acısı ve tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2018 yılı herkesin maddi ve manevi büyük tecrübeler edindiği bir yıl olarak mazide yerini aldı. Şirket çalışanlarımız ve birlikte emek verdiğimiz paydaşlarımızla kolkola vererek ülkemizin ve sektörümüzün gelişimine birbirimizle her zamankinden daha fazla istişare ederek katkı sağlamaya çalıştık.
  Öz sermaye, masraflar ve daha dinamik, verimli bir yönetim şeklinin ön planda olduğu 2019 yılına Bursa’da düzenlediğimiz çalıştayımızla başladık. Bizi biz yapan değerlerden vazgeçmeyerek, şirketimizin mikro ve makro hedeflerini gözden geçirdik. Sektörümüzün kısa ve orta vadede ne gibi değişiklikler yaşayabileceğini, kısa ve orta vadede bizim karşılaşabileceğimiz tehdit ve fırsatları konuşma fırsatımız oldu.
  Güçlü sermaye yapısı, yeniliklere karşı iştahlı ve liyakat sahibi kadrosuyla müşterilerimize ve tedarikçilerimize verdiğimiz güven istikrarlı büyümemizin temelini oluşturmaktadır. Bu değerler üzerine kurulu bir yapının içinde alınan kararlar ve aksiyonların başarıları tetiklediği ve bu başarıların ardından gelen ödüllerini alan çalışma arkadaşlarımızın hazzı görülmeye değerdi.  Süreçler, hedefler, küresel ve lokal pazarlar…gibi konuların detaylı gözden geçirildiği bir çalıştayı daha geride bırakmanın getirdiği enerjiyle, olumsuzlukları bir kenara bırakıp sektörümüze ve ülkemize faydalı olmanın; yani daha fazla çalışmanın zamanı olduğuna inanıyorum.  2018 yılında direk ve dolaylı olarak şirketimize ve sektörümüze emeği geçen çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize şükranlarımızı sunuyor, elele yeni hedeflere ulaşmak dileğiyle tüm insanlık, ülkemiz, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarımız için hayırlı bir yıl geçmesini temenni ediyorum.
Tüm Haberleri Gör
Car
Akebono
REMY
Just
Tunch
Apetech
BorgWarner
Behr
viewmax
Wahler
VW
Bosch
victorreinz
VDO
Valeo
UFİ Filters
Champion
TRW
topran
sofabex
SKF
Sachs
Pierburg
Cifam
Purflux
Payen
ntnsnr
NGK
Monroe
Maurice Leroy
Mapa
Chevrolet
AUDİ
Delphi
Denso
Delphi
Ferodo
FTE
FAG
Federal Mogul
Glyco
Conitech
Goetze
Gates
Denso
Mann Filter
GKN
Mahle
Garrett
Seat
Graf
Opel
KYB
Peugeot
Lemforder
Citroen
Luk
Skoda
INA
Renault
Dacia
Hella
Ford
Fiat